Pasākumu un korporatīvās organizēšana

Pasākumu un korporatīvās organizēšana

Pie mums Jūs varat sarīkot korporatīvo pasākumu vai pavadīt tējas pauzi, svinēt dzimšanas dienu vai organizēt jebkuru citu pasākumu. Mūsu mērķis ir radīt maksimāli komfortablu vidi Jūsu pasākumam, kas palīdzēs paaugstināt Jūsu darbinieku motivāciju un lojalitāti.

Kāzu organizēšana

Cafe Summertime piedāvā elegatu vietu visiem, kas sapņo par kāzām Jūrmalas jūras krastā. Jūsu rīcībā būs zāle ar panorāmas logiem, caur kuriem varēsiet vērot jūras viļņus! Vakara saulriets pievienos romantisku noskaņu Jūsu svarīgākai dienai, bet par svētku galdu un Jūsu komfortas sajūtu parūpēsies Cafe Summertime profesionālā komanda!
Dzimsanas dienu organizesana vai jubilejas

Dzimsanas dienu organizesana vai jubilejas

Daudzveidīga un bagāta pieredze mūsu darbības nepārtrauktajā informācijā un propagandā ļauj mums novērtēt jaunu priekšlikumu vērtību. Struktūras stiprināšana un attīstība ir interesants eksperiments, lai pārbaudītu jaunus priekšlikumus.

Dzimšanas dienas svinības bērniem

Kafejnīca Summertime piedāvā pakalpojumus bērnu ballītes organizēšanā. Mūsu pavāri parūpēsies, lai svētki būtu garšīgi, bet bērnu animatori rūpēsies, lai Jūsu bērns un viesi gūtu spilgtus iespaidus. Svētku norise pludmalē paliks atmiņā uz visiem laikiem.
Form Image

Rezervēt

Aizpildiet veidlapu, un mūsu menedžeris sazināsies ar Jums, lai apstiprinātu rezervāciju.